Меню
Вже маєте акаунт? Увійти
Ґеншін Імпакт Вікі
Переклад (до 01.02.2023)
Ми — невелика спільнота небайдужих гравців, які поставили перед собою мету розвивати й удосконалювати українськомовну Вікію по грі Ґеншін Імпакт. У такий спосіб наше співтовариство робить свій внесок у розвиток українськомовної спільноти.

Трішки історії: 21.08.2021 вважається датою створення цієї Вікі. Створив її пан Toru Hasegawa  (Tordinkari), який дотепер відіграє чималу роль у становленні українськомовного Фандому в цілому. На тлі повномасштабного вторгнення кацапії з'явилася гостра потреба саме в українськомовному середовищі для громадян України. Так і з'явилася ідея об'єднання редакторів і перекладачів задля зручнішого створення перекладу і редагувань, яка згодом переросла у більш менш стабільну професійну спілку.

Наше сьогодення: Зараз ми займаємося просуванням контенту рідною мовою серед українськомовного ком'юніті гри на тлі війни для всіх, у кого під час неї прокинулась і набула сил національна самосвідомість.

Наші цінності прості: якість створюваного контенту, спільна робота, повага один до одного, бажання примножити набуті українськомовні знання по грі, заохочення людей шукати контент по улюбленій грі рідною мовою.

Наше майбутнє: Ми намагатимемося продовжувати в стабільному темпі додавати статті по основних і вторинних аспектах гри, створювати влучний, якісний і вчасний переклад оновленим механікам гри, тим самим мотивуючи якомога більше людей шукати та створювати контент по їх улюблених речах нашою солов'їною.