Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

2.0: З днем народження, Віснику Паймон!

Складно у це повірити (нам), але сьогодні вже друга річниця Вісника Паймон! Начебто тільки вчора ми перекладали назви Сумеру, а от уже й Натлан ​​не за горами, і перекладачі морально до нього готуються. За цей рік у нас відбулося багато всього, зокрема головою відділо лору вперше став чоловік, а кількість адмінів досягла 34! Але з довгим шляхом Вісника ви вже встигли познайомитися минулого року, тож цього разу ми намагаємося занурити вас у роботу наших, небагато-немало, 57 чатів, і трошки ближче познайомити вас з нашими адмінами. Як казав класик: "запасайтеся водою, через три години начнеться". Це буде довго, але дуже весело, ми вам обіцяємо!

Новини
Складно у це повірити (нам), але сьогодні вже друга річниця Вісника Паймон! Начебто тільки вчора ми перекладали назви Сумеру, а от уже й Натлан ​​не за горами, і перекладачі морально до нього готуються.

За цей рік у нас відбулося багато всього, зокрема головою відділу лору вперше став чоловік, а кількість адмінів досягла 34! Але з довгим шляхом Вісника ви вже встигли познайомитися минулого року, тож цього разу ми намагаємося занурити вас у роботу наших, небагато-немало, 57 чатів, і трошки ближче познайомити вас з нашими адмінами.

Як казав класик: "Запасайтеся водою, через три години начнеться". Це буде довго, але дуже весело, ми вам обіцяємо!
До сліз...До сліз...

Головне питання

До слізДо сліз
Ми запитали у 30 (бо решта не відповіли) адміністраторів телеграм-спільноти про Genshin Impact, чи взагалі вони грають в Ґеншін — відповідь шокувала.

На постійній основі грає в гру 14 людей, навіть є такі легенди, як anniheline, які не пропустили жодного (!) дня в грі. Але найкраще цю категорію адмінів описала наша редакторка lanasweet_sm:
З версії 1.3, коли я почала грати в Ґеншин, я встигла змінити партнера, роботу і життя. Ніщо не вічне, окрім Ґеншина.
Рідше, проте досі грають у гру восьмеро адмінів, а зовсім не грає — шестеро. Проте не спішіть сваритися! Вони жертвують цією можливістю заради того, аби робити для вас весь цей контент щодня.

Також серед нас є справжня легенда — білдер Argon, який не тільки грає щодня, так ще й на двох акаунтах! Враховуючи обсяги робіт у Віснику, це неймовірний подвиг, повірте.

Нам також стало цікаво, хто з адміністраторів покинув старий добрий Ґеншін заради Хонкаю, і, як не дивно, таких майже нема. А от тих, хто грає одночасно в обидві ґачі, хоч греблю гати.

Як виглядає робота у Віснику?

ДякуємоДякуємо
Ну все, подушили вас цифрами, і досить.

Роботи у Віснику дійсно дуже багато, проте не варто нас жаліти (ну якщо зовсім трошки), бо це веселий процес. І тільки зараз, тільки сьогодні, ми готові привідкрити для вас завісу "нутрощів" роботи у Віснику.

Почнемо з відділу дизайну, бо вони єдині можуть фотошопити меми самі про себе

Огляд Безодні, який ми хотіли б мати, але не заслужилиОгляд Безодні, який ми хотіли б мати, але не заслужили
Щось на відповідальномуЩось на відповідальному
До вищезгаданого мему додаємо ще оцеДо вищезгаданого мему додаємо ще оце
 myburgerisnotyours та Kuro - маскоти відділу myburgerisnotyours та Kuro - маскоти відділу
Без слівБез слів

Перейдемо до іконічної події локалізаторського відділу

Частина 1Частина 1
Частина 2Частина 2
Частина 3Частина 3

А тепер трохи актуалочки

Лайк з усіх, для кого жизаЛайк з усіх, для кого жиза

Електро ГГ — легенда білдерського

Білд на Електро ГГ — це легенда, чию історію ніхто не знає, окрім Вісників. Саме тому, в рамках ексклюзивного інтерв’ю до річниці, білдерка ReViSilver поділилася з нами цим секретом:
Один раз, рік тому, нам необхідно було взяти і написати по ГГ різні білди. Анемо та Гео були в мене, а від Електро у Elivios. Той Електро ГГ настільки мусолив мені очі, що я постійно згадувала: "А де білд?" Дійшло до того, що я Elivios купила в стімі Сонік Едвенчер 2, аби він написав інший білд. Він зробив. Однак, мені знов почав мусолити Електро ГГ, бо ЙОГО ЩЕ ТРЕБА БУЛО НА САЙТ ПЕРЕНЕСТИ. Ну, я купила якусь штуку до Baldur's Gate 3.
Тобто Elivios двічі заплатили за білд.
Отакі стосунки у людейОтакі стосунки у людей
Замість тисячі слівЗамість тисячі слів

У редакторів спільний мем-фаворит

(Автори все-одно використовують тільки дефіс)(Автори все-одно використовують тільки дефіс)

Куди ж без лору?

Ми досі його не закрили, хоча у минулорічному інтерв'ю лористи висували це прохання неодноразово. Найживучіші💪
Ви думаєте?Ви думаєте?
АміньАмінь
Це власна задокументована ганьба СебоЦе власна задокументована ганьба Себо

Що там у перекладачів?

Треш.....Треш.....
Яка гра, такі й перекладиЯка гра, такі й переклади
"loch urania = лох обісцяний, lochfolk = лохи і лохушки", — Люта канрійка, голова відділу ґайдів

До речі, про ґайди

Вона сама попросила це додатиВона сама попросила це додати

Ну, і наостанок відділ новин, існування якого саме по собі вже мем

"Мене прикалує, що ми створили за своїм бажанням новинарний відділ, який майже не функціонує, бо Безодню закинули, новини закинули, комікси вмирають, ахахах. І виходить, що в нас того новинного відділу і нема... зате аватарки класні на сайті, парні😎", —  Ящірка, новинарка

Зміни у Віснику за цей рік

Давайте трохи перепочинемо від картинок і поговоримо, що ж важливого відбулось за цей рік

Перш за все, Вісник змінив аж дві голови проєкту. І, за торішньою традицією, ми не можемо не дати їм слово.

Хтивий Біс була очільницею проєкту близько пів року. Саме за її каденції робота у Віснику стала суперструктурованою, а процеси — налагодженими, як годинник. Проте що саме було найскладнішим для ексначальниці?

С: Що найскладніше в тому, аби бути керівником такої великої команди? 
Встигати відслідковувати та модерувати всі робочі процеси, які того вимагають. За роки свого існування Вісник, як проєкт, сильно розрісся, ми не боїмося пробувати себе в нових напрямках, збільшувати кількість охоплюваного контенту, але всяка новинка потребує щонайменше затвердження голови, щонайбільше — організації єдиного процесу її створення та забезпечення комунікації між різними відділами. Такі штуки вимагають від тебе, як від лідера, постійної присутності в проєкті та постійного перебування на звʼязку. Це все по-своєму весело, але швидко призводить до вигорання.
С: Чого, на твою думку, не вистачає Віснику?
Адекватності китайців (ну і спонсорів трішки теж).
Тепер на своїх тендітних плечах лідерство у такій величезній команді тримає невгамовна haexanka і вона теж поділилася своїми враженнями. 

С: Розкажи секрет, що найскладніше у головуванні?
Мені важливо донести, що для всіх нас Вісник — гобі, поза яким ми маємо ще ціле життя, тому цей проєкт повинен мати функцію розваги, задоволення та, можливо, певної схованки. Тому, для мене найскладнішим є підтримання невимушеності в спілкуванні та відсутність сильного навантаження на адміністраторів.
С: А ти як вважаєш, чого не вистачає Віснику?
Як некомерційний проєкт Вісник має багато недоліків та запитів: потреба в ґайдерах, лористах, новинарях, редакторах, TikTok-кріейторах (якщо думаєте, що можете виправити цю ситуацію, напишіть до нашого бота-підтримки); відсутність стабільного заробітку та оплати працівників; відсутність просування по авдиторії тощо.
А ще було б добре мати більше годин на добу.

І трошки про новеньких

Цьогоріч у нас їх набралось дай боже! І ми не втрималися, та запитали: що саме привело їх у Вісник?

штільок: Не знаю, по приколу подала заявку.

anniheline: Випадково. Спитала одну штуку, щось там розмова зайшла, сказала що маю графічний планшет і займаюся фанатськими перекладами. І якось воно само собою вийшло. Мені подобається)

lanasweet_sm: У квітні 2023-го я працювала в університеті й шукала собі нову роботу. Хотіла працевлаштуватися редакторкою, а досвіду не мала. Одного дня я побачила пост з набором до редакторок лору. Вирішила спробувати і набратися досвіду. Ще й матеріали були на основі моєї улюбленої гри. Це було і залишається кайфовим! І так я вже майже рік у Віснику. Безмежно вдячна дівчатам, які мене навчали й виправляли мої помилки. 

Ромбач: Бо не мала баба клопоту.

Ljufurr: Так склалася доля, плюс мені було цікаво спробувати себе в редагуванні.

Птаха: Хотілося долучитися до діяльності укрфандому та спробувати себе в редакторській справі. А ще це був перший настільки масштабний проєкт по Ґеншину in general, який я зустрічала.

Ruby: Історія як я прийшла у Вісник доволі рандомна, напевно. У мене хлопець був підписаний на Вісник доволі давно і сказав, що там шукають людей в команду. Мені захотілось спробувати і ось я тут. Не на тій позиції куди подавалась, але все ж)

Your_Diluc_Senpai: Я підписалась на Вісник на початку повномасштабки, в досить переломному періоді завершення навчання і першої незрозумілої мені роботи. Плюс, 90% моїх знайомих мінуснулося в спілкуванні, тож ніби з босими ногами й невідомою силою, що тягнула, я ляпнула в комах: "Вісники такі класні, я мрію робити щось схоже (хоча по факту ніхуя не вміла)". До цього я з таким кагалом цікавих особистостей ніколи не спілкувалась і це так цікаво. 

Argon: Я ніколи не брав участі в подібних проєктах, і мені захотілося приєднатися до Вісників, тому що стало цікаво, і я був впевнений, що отримаю потрібний для себе життєвий досвід, а оскільки я непогано розбираюся в механіках білдів персонажів, мене запросили до себе в відділ інші білдери, після вечірньої гри в Among us.

Quasarr: Бо побачив на просторі Інтернету і ду-у-уже зацікавила така українськомовна ініціатива, захотілося стати частиною цього ну і here we are.

moontaeky: Дуже давно хотіла стати частиною команди Вісника, оскільки сама гра дуже багато для мене значить, а ще робити щось круте і корисне в цій сфері це прям вау. Ось побачила допис, що шукають контент-менеджера, і це була найбільш релевантна вакансія для мене, тому вирішила спробувати

nikognito: Я все життя хотіла займатись художнім перекладом, але дурна пішла на програмістку. Вісник мені попався у стрічці у Твіттері, після цього я підписалась на тг-канал. Коли в грудні набирали перекладачів, у мене був повний завал у навчанні (тестове я виконувала після того, як півтори доби без сну писала курсову). Проте я вирішила, що це гарна можливість і познайомитись з іншими перекладачами, і нарешті робити те, що подобається мені. 

До речі, цікаво, але цьогоріч найбільше до нас прийшло саме редакторів!

Ніщо не говорить про людину краще, ніж її улюблений мем

Давайте трошки перепочинемо, адже адміни поділилися з нами своїми улюбленими мемами з Ґеншіну!
Мем від KuroМем від Kuro
Мем від lanasweet_smМем від lanasweet_sm
Безсмертна класика від  krushenБезсмертна класика від krushen
Мем від moontaekyМем від moontaeky
Мем від myburgerisnotyoursМем від myburgerisnotyours

Ваш улюблений спогад за рік?

Quasarr: Прикол, що я став головою лор відділу.

haexanka: Доволі часто Elivios цитує анекдот Свята Загайкевича про стоматологів, але він ніколи його не закінчує... Ніколи, крім новорічної ночі, коли він травмував нас.

Себо: П'янка Вісників у Львові!

Хтивий біс: Плоттвіст, де виявилося, що drdflwr (голова відділу локалізації, авторка/співавторка усіх імен та більшості найменувань з Ґеншіну українською), яку ми переманили до Вісника з Wiki як надзвичайно цінний кадр, насправді боялася подаватися до нас і пішла свого часу до вікі чисто аби мати змогу працювати з нами

Павло: Сходка на анімефесті.

myburgerisnotyours: Незабутній ребрендинг

krkmka: Один дуже смішний адмін, який пробув у нас з місяць, зате скільки вражень.

drdflwr: Цьогоріч відбулась перша офіційна сходка Вісників у Королівстві Швеція, і я мала честь там взяти участь.

Сашко: Я отримав щире задоволення від нашого квесту на 3-тю річницю гри, коли підписники шукали викрадену Паймон. Пишаюся й захоплююся авторами ідеї, її виконавцями, підписниками та нашою командою загалом.

Птаха: Вечір, коли ми проходили прикольні тестики разом з лористами. Дізналися, який ми пес Патрон та батончик від "Рошен". Було дуже весело та затишно.

daMoon: Маю дуже теплі спогади про гулянку з львівськими адмінами і мамою Себо :) О, а ще люблю меми від Дубіка про стрейкідс.

Kuro: Я витіснив минулого головного дизайнера.

Ромбач: Коли мені розповіли анекдот про парту, я тепер несу його в маси.

дубік: Посиденьки в дісіку з іншими адмінами або ж зустрічі ірл.

Вольсі: Всі сходки адмінського складу Вісника, тупо роз’їб.

krushen: Весело було, коли ми в дискорді зібрались привітати новеньких, хоч я в більшості мовчала, але слухати всі історії, що сталися за два роки, що існує Вісник було пречудово.

lanasweet_sm: Я була просто в захваті від квесту зі зникненням Паймон, який ми робили до річниці Ґеншина. Насправді, я вражена обсягом роботи. Тим не менш, було цікаво бродити сайтом у пошуках підказок. На жаль, я так і не встигла знайти Паймон, тож у коментарях можете нагадати, де вона була))

Ljufurr: Я тут лише місяць, єдине, що я можу згадати, це коли в дискорді на вітальній вечірці виявилося, що у нас 2 людини з трьох областей. Досі хіхікаю з цього.

Your_Diluc_Senpai: Кожен день особливий, бо є з ким поспілкуватись.

Ruby: Мені дуже сподобався івент на минулий ДН з пошуком Паймон. Він був дуже класний, всі були залучені і хороший інтерактив для аудиторії. В мене всім друзям дуже сподобалось. 

Argon: Гра в Gartic phone з Вісниками.

Люта канрійка: Один дуже смішний адмін, який пробув у нас з місяць, зате скільки вражень.  Х2.

Ящірка: Приїзд пана Elivios в Кийови, ахвхвахв. Незабутньо. Але загалом, то будь-які офлайн зустрічі просто супер, особливо та зустріч на анімешній сходці.

anniheline: Я прийшла саме перед початком планування заходу на річницю Ґеншіну, увесь чат з підготовкою це суцільний мем.
Але більшості адмінів найбільше запам'яталася цитата одного з наших ексколег:
Вісник Паймон. Ґеншин Імпакт українською

І знову перерва на меми від адмінів!

Мем від сашкаМем від сашка
 Мем від nikognito Мем від nikognito
Мем від дубікМем від дубік
Мем від QuasarrМем від Quasarr
Мем від  ReViSilverМем від ReViSilver
Мем від КанрійкиМем від Канрійки

Новий маскот Вісника?..

Цьогоріч в Україні мали б бути вибори, тож ми вирішили попитати адмінів, кого б вони обрали новим маскотом Вісника, замість Паймон.
Нема слівНема слів
haexanka: Пес Патрон.

Себо: я пишу це інтерв'ю вже 7 годин, я хочу шоб Вісник закрили прямо зараз і я не дописувала його.

Хтивий біс: Себо на другий термін let’s go lesbians.

Павло: Це може будь хто, головне — костюм кловна.

myburgerisnotyours: Пан Сашко, дай бог йому здоровля.

krkmka: Аби не я.

daMoon: Шиншили Ящірки або котики Павла.

drdflwr: Голосую, як і на виборах президента, за пса Патрона.

GinTsukiii: Кукловодка... Кук... Ку.. Ку... Куколдка Хаханка, яка доманіпулювалась до голови Вісника. Або ж щось пов'язане з Хайсамом, бо ми тут всі душніли, нам те підійде. 

дубік: Пес Патрон.

nikognito: Гексанка.

Вольсі: Бичок Ітто. Його дуже сильно мотає по життю, але йому пофіг, він тверкає хоч би що.

Сашко: Hello Kitty.

lanasweet_sm: Пропоную на роль нового маскота Вісника Ху Тао. Вона така ж активна, невгамовна і з дивнощами, як і ми всі. Нам також нові читачі й клієнти потрібні. Не бажаєте два ґайди за ціною одного? 

Птаха: Відповідь в дорозі.

Ljufurr: *емоджі знизування плечима*

Your_Diluc_Senpai: Маскотом вісника має стати Целестія, от прийде і зробе апокаліпсис, і нарешті все закриє (плак жарт).

Elivios: Хай би був покемон Фішлі — Оз. Шоб назватись ВісниКоза і поставити на аватарку козу, що зависає в барі.

ReViSilver: Шрек або шкрек.

Ruby: Грибуля.

Argon: Пташка Сяо, чому б і ні.

Ромбач: Себо, бо вона наша мама.

Люта канрійка: Пес Патрон однозначно

Quasarr: валізка Каве

штільок: *смайлик, що плаче*

Ящірка: Блін, хочу по приколу сказати якогось Ітто, бо він смішний приколіст, ми такі ж, але по суті певно якась Шарлотка, бо ми такі прям організовані, мощні. Ми ж серйозна організація, знаєте.

anniheline:
Новий маскот?Новий маскот?

Отже, команда прийняла рішення про перейменування у Вісник Пса Патрона!


Ваша мрія в рамках Вісника?

haexanka: Я б хотіла представити магазинчик проєкту на одному з аніме-фестивалів України.

Себо: А я хочу, щоб ми влаштували власний фест! І ще хочу корпоратив усього адмінскладу, зокрема з більшістю тих, хто пішов.

Хтивий біс: Хотілося б, щоб Вісник став "амбасадором" Ґеншіну в Україні.

Павло: Зустрітись.

myburgerisnotyours: Редизайнути сторінку персонажа на сайті.

krkmka: *спойлер майбутнього проєкту*

daMoon: Я не зізнавалась, але я вже її втілюю... Вісник дає мені можливість і причини щось створювати, бо самостійно себе мотивувати щось вигадувати та творити — це занадто для мене.

drdflwr: Одного дня хотілось би увійти в локалізаційну спілку Вісник і перекладати внутрішньоігровий контент українською професійно.

GinTsukiii: Можливо колись перекласти якісь статті наших лоровиків чи ґайдерів англійською.
Думаю, якби дотягнутись — англомовне ком'юніті би зацінило їхню клопітку роботу!

дубік: No more срачів через переклад...

nikognito: 1. Закінчити нарешті переклад локацій. 2. Якщо будемо цим займатись, я б хотіла брати участь в перекладі квестів (текстового супроводу, субтитри).

Вольсі: Зустріти всіх Вісників вживу.

Сашко: Хочу, щоб Вісник став таким крутим, що ми аж отримували зарплату 😝 Завжди мріяв про гобі, що стає джерелом заробітку.

lanasweet_sm: Колись згодом, як напрацюю голос, я б хотіла спробувати озвучити когось із персонажів. Наприклад, Фуріну чи когось ще).

Птаха: Навчитися нормально редагувати войслайни, щоб іншим редакторам не доводилося виправляти мої помилки))

Ljufurr: Прийшовши у Вісник, я зрозуміла, що у редагуванні текстів мені ще є багато чому навчитися, тому хотіла б розвиватися у цьому.

Kuro: Видалити Сяо з гри.

krushen: Сходка всіх Вісників у Львові.

Your_Diluc_Senpai: На початку кар'єри я мріяла зробити якийсь революційний шаблон, та тепер мрію всім серцем зробити наш *спойлер майбутнього проєкту* щоб зі щемом *спойлер майбутнього проєкту* і згадувати у душній ностальгії про ті часи, проведені з усіма коханими Вісниками.

Elivios: Хотів би якись лорний подкаст по Ґеншину, щоб ми сиділи грали в нього на стрімах якихось, і хтось вумний розказував, що відбувається. Або хотів би, щоб всі Вісники грали з дідом у Фортнайт.

ReViSilver: Дописати цикл статей про реакції. 

Ruby: Та я роблю те, що хочу, пишу білди. Мрія — це хіба що, щоб їх читали не тільки для того, аби докопатися до перекладу слова "демедж").

Argon: Було б круто, якби наші білди персонажів виставлялися в ТікТоці картинками, тобто в окремій картинці зброя, артефакти і команди, і так далі (правда це буде більше роботи для дизайнерів;))

Ромбач: Стати головою ККГ відділу.

Люта канрійка: Закрити відділ ґайдів.

Quasarr: Зробити якийсь великий лорний розбір Натлану коли він вийде, прям так щоб всеохоплюючий.

штільок: Відкрити великий офіс "Вісник Паймон".

Ящірка: От би через нас і наші старання в Ґенші з'явилась українська... Ех, мрія...

anniheline: Прозвучить наївно, але для мене мрія на укрлоку ще жива. Буде мемно, якщо Вісник стане якось партнером в офісі Хойо у Києві))).

Остання мемна павза на сьогодні

Мем від Your_Diluc_SenpaiМем від Your_Diluc_Senpai
Мем від ArgonМем від Argon
Класика від GinTsukiiiКласика від GinTsukiii
Мем від РомбачМем від Ромбач
Мем від RubyМем від Ruby
Мем від Хаханки, але авторства KuroМем від Хаханки, але авторства Kuro

Що чекає на Вісник у майбутньому?

Минулого року головною відповіддю на це питання було "закриття", проте от ми тут і зараз, святкуємо другу річницю каналу. Тож тепер ми вирішили попитати у нових адмінів, яку долю вони пророкують Віснику через рік?
штільок: Бачу великою організацією (як смішно це не звучало б), з офісами у різних куточках країни.

anniheline: Прозвучить наївно, але для мене мрія на укрлоку ще жива. Буде мемно, якщо Вісник стане якось партнером в офісі Хойо у Києві)))

lanasweet_sm: Я бачу Вісник потужним мультиплатформенним ігровим виданням. Більшим, ніж волонтерський проєкт з української локалізації гри. От прямо, щоб офіс був і ми там планували і писали вам статті з лором і ґайди. Щоб підписників було море. І для цього потрібна підтримка, у тому числі й фінансова. Тому, не соромтеся і закидайте ваші гривні на підтримку улюбленого автора, редактора, перекладача чи дизайнера. Але після щоденного донату для наших військових. Їм набагато потрібніше.

Ромбач: Буде цвісти й пахнути, головне, щоб не як пліснява.

Ljufurr: Так склалася доля, плюс мені було цікаво спробувати себе в редагуванні.

Птаха: Здатним купити мені ролів.

Ruby: Хотілось напевно щоб аудиторія росла і їм була в нагоді наша робота. Бо я все ж роблю не для себе білди, я і так знаю як персонажів збирати. Плюс хотілось розширювати і покращувати сайт, його функціонал і наповнення. Бо для мене сайт став трохи ближчим, ніж канал в телеграмі, як би це не було дивно).

Your_Diluc_Senpai: Бачу Вісник Пом Пом (сміється). Думаю, ми будемо ще довго робити контент, поки не перетворимося на пустелю (мабуть, через збільшення вигорівших гравців).

Argon: Закритим. Якщо без жартів, я сподіваюся, ми будемо і далі радувати свою аудиторію якісним та цікавим українським контентом по грі Genshin Іmpact.

Quasarr: Здоровим, щасливим, на 1.5 мільярди людей підписників і не з закритим лор відділом (optionally).

moontaeky: Я вже зараз вважаю Вісник нереально крутим і пишаюся бути маленькою частиною цього проєкту. Точно думаю, що Вісник ставатиме ширшим інформаційним ресурсом, який пропонуватися користувачам більшої цінності та функціоналу.

nikognito: Я не задумувалась про це. Мені особисто дуже хочеться, щоб ком'юніті росло і для все більшості українців наша локалізація ставала по офіційності на одну сходинку із китайською та англійською. Звісно, хотілося б, щоб в майбутньому ця вся робота і на папері стала офіційною, але для цього потрібно ще багато й багато працювати.

Цей рік для нас був складним — багато подій відбулося як всередині команди, так і в нашій рідній Україні. На шляху "Вісника Паймон" було багато перепон, ми часто знаходились на межі і були готові опустити руки. Частина команди від нас пішла, але ми вдячні за можливість попрацювати з такими нереальними людьми й дуже за ними сумуємо.

Попри це, за цей рік у "Віснику" сталося і немало хорошого. До нас прийшли нові таланти, ми стали ближчими одне до одного, і навіть попри те, що наших адміністраторів за рік розкидало по всьому світу, наша команда все ще така ж дружня. Наш контент з кожним днем стає все кращим, і це далеко не все, що ми готуємо для вас.

Ми дякуємо вам за те, що підтримували нас цей рік, дякуємо за ваші лайки й коментарі, адже вони дуже багато значать для нас. Якби не ви, існування Вісника не мало б сенсу, тому дякуємо, що подарували нам цю можливість.

Ми стараємося для вас кожного дня без перерв і вихідних (і це не перебільшення), тож ваша подяка буде найбільшою нагородою для нас!

З днем народження, Віснику Паймон! Більше їж, аби стати ще більшим телеграм-каналом!

Себо: P.S: Хизуюся своєю фоткою з Гріффіном Барнзом, оскільки це пруф, що Вісник Паймон — серйозна органзація. А ще, читаючи "Сніданки з лором" ви через одне рукостискання знайомитесь з ним
Себо і легендаСебо і легенда

Мем від ПтахиМем від Птахи