Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

Білд ККГ: Колода "Сатана"

Брехня, зрада, злість — що ще може спасти на думку, як ви почуєте це ім'я. Визначити точну силу цього демона неможливо, позаяк він уособлює все зло світу. Що б ти не зробив поганого — це буде його ідея, яку ти втілив у реальність. Але чому ми знову говоримо про релігію, коли у нас на носі нова колода зі співзвучною назвою?.. Вмощуйтеся зручніше, а ми розповімо, як спалити ваших ворогів!

Білди та механіки
Брехня, зрада, злість — що ще може спасти на думку, як ви почуєте це ім'я. Визначити точну силу цього демона неможливо, позаяк він уособлює все зло світу. Що б ти не зробив поганого — це буде його ідея, яку ти втілив у реальність. Але чому ми знову говоримо про релігію, коли у нас на носі нова колода зі співзвучною назвою?.. Вмощуйтеся зручніше, а ми розповімо, як спалити ваших ворогів!

З чого складається колода?

Персонажі:
Клі, Райден Шьоґун, Нагіда

Картки Дій:
Насіння збережених знань (×1), Нефритова палата (×2), Ґуральня “Світанок” (×1), Заїжджий двір Ваншу (×2), Собор Західного Вітру (×1), Палац Санґономія (×2), Катерина (×2), Сюдон (×1), Клунок з харчами (×2), Найкращий у світі компаньйон! (×2), Стратегічне планування (×1), За повернення журавля (×1), Знаки зодіаку (×1), Витвори Калькса (×1), Приваба Адепта (×2), Хрумка квітка лотоса (×1), Мондштатські картопляні оладки (×2), Тейватська яєчня (×2), Курчата тандорі (×2), Масляний краб (×1)
Колода: AXBg8SAPAxAQ9G0PC3BQ+LUPC5FgCrcQC6FwC7gQC+GwDrsRDBEwEcMRDTEAE9cRDUAAКолода: AXBg8SAPAxAQ9G0PC3BQ+LUPC5FgCrcQC6FwC7gQC+GwDrsRDBEwEcMRDTEAE9cRDUAA

Метод гри:

Хоча Сатана і є справжнім злом, ми все одно придумали йому стартову руку, яка допоможе завоювати та надалі панувати над світом. На початок гри бажано отримати: Катерина, Найкращий у світі компаньйон!, Стратегічне планування, Витвори Калькса, Собор Західного Вітру.
Стартова рукаСтартова рука
Перший раунд. Починайте гру з Райден Шьоґун та її Елементальної навички. Вона не завдасть демеджу, але викличе Посіпаку Око Бурхливого Судження. Далі перемкніться на Нагіду та використайте Дізнатися усі змови (Елементальна навичка за 3 Дендро дайси), яка завдасть 2 од. Дендро Демеджу та накладе на активного персонажа суперника статус Насіння Скандгха.
Примітка: Око Бурхливого Судження - фінал: завдає 1 од. Електро Демеджу. Зарядів: 3 Коли цей Посіпака знаходиться на полі бою: Вибух Стихій ваших персонажів завдає +1 од. демеджу.Насіння Скандгха
Після того, як будь-який персонаж зі статусом Насіння Скандгха отримує демедж від Елементальних реакцій: завдається 1 од. Пробивного Демеджу персонажу (персонажам), на якому (яких) нанесено Насіння Скандгха на тій самій стороні поля. Зарядів: 2

Другий раунд. Першим ходом повторіть атаку Нагіди з минулого раунду, а другим — змініть активного персонажа на Клі з використанням її Елементальної навички. Вона завдасть 3 од. Піро Демеджу та накладе на персонажку ефект Вибухова Іскра.
Примітка: Вибухова Іскра - коли активний персонаж використовує Звичайну атаку: витрачається на 1 Піро дайс менше, та персонаж отримує бонус + 1 од. Демеджу. Зарядів: 1

Третій раунд. Наступний раунд починайте зі Звичайної атаки Клі, яка завдасть 2 од. Піро Демеджу замість 1. Далі перейдіть на Райден з використанням її Елементальної навички.

Четвертий раунд. Як тільки ви отримаєте змогу зробити хід, перемкніться на Нагіду та використайте її Елементальну навичку за 3 дайси, вона повинна зарядити Вибух Стихій, який і потрібно активувати наступним ходом. Він завдає 4 од. Дендро Демеджу і створює 1 Храм Мая.
Примітка: Храм Мая -  Коли ваш персонаж викликає Елементальну реакцію: завдається 1 од. додаткового Демеджу.

П'ятий раунд. Змініть активного персонажа на Райден та активуйте її Вибух Стихій.

Далі можете просто повторити всі вище перераховані дії, якщо суперник ще тримається на ногах. А також не забувайте активувати Вибухи Стихій.

Всім гарної гри! І пам’ятайте: Картки потрібні для розваг та пошуку нових знайомств, а не розбрату і суперечок.