Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

Досягнення "А як щодо м'ясної нарізки?..."

Нещодавно гравці оновили гру та отримали від розробників нову територію — продовження Ліюе, але не аби яке. Неймовірні краєвиди, наповнені тематикою Адептів та їхньою культурою, нові механіки та загадки само собою. Хоча територія не така вже й велика, але повірте, розгулятися тут є де. Також для гравців під'їхали нові приховані досягнення, на які Вісники зреагували та вже підготували відповідний ґайд. Тому розправляйте свої крила та гайда досліджувати нові території!

А чи знали ви, що в Ліюе можна зустріти черепаху? Здавалося, вони мають бути у Фонтейні й що вони тут забули, але це правда, й зробивши декілька простих дій, можна зустріти Преподобну нефритову черепаху.

Як зустрітися з Преподобною нефритовою черепахою?

Як же зустрітися з величною черепахою? А ось і просто! Спочатку відправляйтеся на сусідній берег від гавані Їлон. На маленькому острівці ви обов'язково помітите кам'яну табличку, яку ви маєте прочитати.
Розташування кам'яної табличкиРозташування кам'яної таблички
Наступним кроком ви маєте залишити сире м'ясо на верхівці пагорба, розташованого поряд з табличкою.
Місце, щоб залишити м'ясоМісце, щоб залишити м'ясо
Й ось, ви дочекалися зустрічі! До вас підпливає Преподобна нефритова черепаха та ви отримаєте досягнення. Проте не спішіть йти геть!
Досягнення Досягнення "А як щодо м'ясної нарізки?..."
Стрибайте на панцир черепахи та підійдіть до її голови. Там ви зможете доторкнутися до неї й зробивши це, вона почне рухатися.
Черепаха та її головаЧерепаха та її голова
Тварина почне плисти до берега неподалік. Діставшись до місця призначення, ви опиняєтеся на невеликій галявині з маленькими черепашками та розкішною скринею.
Черепашки та розкішна скриняЧерепашки та розкішна скриня
Бажаємо успіхів з дослідженням Ліюе!