Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

Досягнення "Будівництво нескінченного муру"

Історія долини Ченью почалася ще в прадавні часи та була сповнена воєн і трагедій. На полях чайного краю хоробро боролися численні мілеліти з різних епох, що захищали батьківщину від різних небезпек. Авжеж, вони лишили свою спадщину серед розвалин у горах регіону. Якщо вам вдасться знайти її, духи полеглих воїнів винагородять вас досягненням. Сьогодні Вісники із цим допоможуть!

Історія долини Ченью почалася ще в прадавні часи та була сповнена воєн і трагедій. На полях чайного краю хоробро боролися численні мілеліти з різних епох, що захищали батьківщину від різних небезпек. Авжеж, вони лишили свою спадщину серед розвалин у горах регіону, і якщо вам вдасться знайти її, духи полеглих воїнів винагородять вас досягненням.
Спочатку необхідно розв'язати легеньку загадку, яка знаходиться у руїнах між долиною Яодє та муром Чіджан. Для цього станьте перед двома казанками так, щоб вони стояли в одній лінії, та взаємодійте з головним пристроєм. Якщо успішно розв'яжете головоломку, вам відкриється шлях до багатої скрині, в якій лежить старовинна мапа й ключ.
Після цього рушайте до іншої давньої споруди, розташованої на півдні муру Чіджан. Ви маєте залізти досередини руїн крізь віконце та відчинити браму отриманим раніше ключем. За ґратами лежить щедра винагорода: дві звичайні та одна коштовна скрині.
Після збору всіх скарбів з'явиться досягнення "Будівництво нескінченного муру".
Досягнення Досягнення "Будівництво нескінченного муру".
Успіхів!