Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

Приховане доручення Сюаньдзі та скриня

Усім в Тейваті відомо, що найсмачніший та найкращий чай походить із селища Цяоїн, що в долині Ченью. Проте тамтешніх чайних майстрів можна знайти і в інших куточках регіону. Вони винаходять власні унікальні напої з чудернацькими інгредієнтами, яких часом самотужки дістати не можуть. Одним з таких чаївників є Сюаньдзі, що має для Мандрівника особливе невеличке доручення.

Ґайди,Скрині
Усім в Тейваті відомо, що найсмачніший та найкращий чай походить із селища Цяоїн, що в долині Ченью. Проте чайних майстрів звідти можна знайти і в інших куточках регіону. Вони винаходять власні унікальні напої з чудернацькими інгредієнтами, яких часом самотужки дістати не можуть. Одним з таких чаївників є Сюаньдзі, що має для Мандрівника особливе невеличке доручення.
Чоловік стоїть під навісом біля гори Мін'юань.
Йому потрібні особливі цукринки, дістати які дещо складно: вони оточені Піро капосними квітками. З цим впоратись нелегко, але вам, Мандрівнику, ніщо не страшно! Ходіть до скелі неподалік та витягніть квіти, а після — подолайте монстрів.
Видобувши всі інгредієнти, вертайтеся до Сюаньдзі та віддайте їх. Чайний майстер приготує дивний напій, але смак в нього виявиться, м'яко кажучи, не дуже. Як компенсацію за неприємні враження й винагороду за старання ви отримаєте багату скриню!
Успіхів!