Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

Скрині, заховані в цікавих місцях долини Ченью

Ось нещодавно гравці оновили гру та отримали від розробників нову територію — неабияке розширення Ліюе. Неймовірні краєвиди обителі Адептів мають чимало прив'язок до їхньої культури. Звісно, розробники додали нові механіки та загадки. Територія не така вже і велика, але повірте, розгулятися тут є де. Особливо це стосується скринь, яких у долині чимало, а головне — їх знайти можна дуже легко та швидко, що дуже допоможе при накопиченні Примогемів. Тому Вісники підготували ще одну збірку зі скринями, які заховані в найцікавіших місцях долини Ченью.

Ґайди,Скрині
Нова територія Ліюе не така вже і велика, але повірте, розгулятися тут є де. Особливо це стосується скринь, яких у долині чимало, а головне — їх знайти можна дуже легко та швидко, що дуже допоможе при накопиченні Примогемів.
1. Щоб отримати першу скриню, відправляйтеся на гору біля муру Чіджан. Там ви маєте покласти цукринку симулякру в тарілку, після чого ви отримаєте скриню.
Перша скриняПерша скриня
2. Друга скриня просто заховалася під водоспадом на горі Мін’юань.
Друга скриняДруга скриня
3. Наступний скарб можна знайти також біля гори Мін’юань. Ви маєте луснути бульки та бити ворогів, поки не з'явиться скриня.
Третя скриняТретя скриня
4. Ще одну скриню можна розкопати у верхній долині Ченью.
Четверта скриняЧетверта скриня
5. Ще одна скриня захована на горі Мін’юань. Вбийте викрадача скарбів та розкопайте скриню. Ось і все, скарб ваш!
П'ята скриняП'ята скриня
Бажаємо успіхів з дослідженням Ліюе!