Меню

Правила користування ресурсом

Правила користування коментарями

Реклама
1.1 Заборонена неузгоджена реклама, розміщення сайтів, груп, серверів та посилань на соц. мережі з метою піару. До таких відноситься пряма реклама з посиланням та рекомендаціями. Важливо: надсилати посилання з метою розповсюдження інформації ДОЗВОЛЕНО. Покарання: попередження та видалення коментаря, у випадку ігнорування — бан назавжди.
1.2 Випрошування грошей, комерційні об’яви, махінації з фінансами та акаунтами користувачів тощо. Покарання: попередження та видалення коментаря, у випадку ігнорування — бан назавжди.

Українська позиція
2.1 Будь-які антиукраїнські висловлювання або такі, що дискредитують ЗСУ. Покарання: бан назавжди.
2.2 Публікація матеріалів, котрі будь-яким чином можуть зашкодити ЗСУ (інформація про місце “прильотів” до надання офіційної заяви, переміщення техніки тощо). Покарання: бан назавжди.
2.3 Російська мова, окрім випадків, коли необхідно процитувати оригінал. Російські меми, інфоприводи та подібне під поняття "необхідно" не підходять. Під правило НЕ підпадає російська локалізація Ґеншіну. Покарання: попередження та видалення коментаря, у випадку ігнорування — бан назавжди.
2.4 Розповсюдження провокативних неправдивих новин, пропаганди з метою поширення панічних настроїв. Покарання: попередження та видалення коментаря, у випадку ігнорування — бан назавжди.

Спам
3.1 Будь-яке повторення однакових коментарів понад три рази. Покарання: попередження й видалення коментарів. При нарахуванні трьох попереджень — бан на три дні. Якщо після першого разу порушення повторюється — бан назавжди.

Контент 18+
4.1 Розповсюдження будь-яких порноматеріалів, у тому числі “неявних” (без оголених інтимних частин тіла: ахеґао, специфічні тіні, кремпай тощо). Покарання: попередження й видалення коментаря. При нарахуванні трьох попереджень — бан на три дні. Якщо після тим. бану порушення повторюється — бан назавжди.
4.2 Розповсюдження посилань на відвертий кривавий контент: фото з мертвими тілами, відірваними кінцівками, ранами тощо. Покарання: попередження та видалення коментаря. При нарахуванні трьох попереджень — бан на три дні. Якщо після тим. бану порушення повторюється — бан назавжди.

Спілкування в коментарях
5.1 Заборонена будь-яка неповажна поведінка до учасників та адміністраторів коментарів. В тому числі, непрохана груба критика, провокування на конфлікти, підтримка будь-яких деструктивних суспільних течій (ґомофобія, расизм, сексизм, трансфобія тощо). Покарання: попередження. При нарахуванні трьох попереджень — бан на три дні. Якщо після тим. бану порушення повторюється — бан назавжди.

Авторське право
6.1 Забороняється використання матеріалів сайту Вісник Паймон БЕЗ наявності посилання (у випадку інтернет-видання — гіперпосилання) на genshin.in.ua.
6.2 Інформаційним ресурсам, що належать росіянам або пов'язані з ними, використання матеріалів Вісника Паймон суворо заборонено.

Модерація на сайті

  1. Адміністрація каналу має право забанити вас без пояснень у випадку, якщо знайде ваші дії такими, що порушують правила.
  2. Реєстрація на сайті доступна користувачам з 13 років. Реєструючись на сайті ви підтверджуєте, що вам вже є 13 років.
  3. Після створення акаунту, перші 5 коментарів користувача матимуть обмежений перегляд (коментар бачитимуть тільки адміністратори). Модератори сайту повинні схвалити прихований коментар перед тим, як його зможуть побачити інші. Після 5 схвалених коментарів користувач матимете доступ до вільного написання коментарів.
  4. Скарги на коментарі розглядатимуться протягом 3 днів з моменту надсилання скарги. До цього моменту коментар, на який було подано скаргу, буде прихований для інших користувачів.
  5. Оскаржити видане попередження чи бан, вказати на помилку, поставити запитання до адміністрації ви можете звернувшись до нас в бот-підтримку.