Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

Фоліант вічних потоків

Каталізатор

Базова Сила Атаки

44-542

Крит Демедж

19.2% - 88.2%

Де шукати

Івентовий банер

Хвиля вічності

Показник Здоров’я підвищується на 16-32%. При збільшенні чи зменшенні поточного рівня Здоров’я, демедж Зарядженої атаки підвищується на 14-30% упродовж 4 секунд. Максимальна кількість стеків – 3. Цей ефект може виникнути раз на 0,3 секунди. При наявності у носія 3 стеків ефекту, відновлюється 8-12 одиниць Енергії. Цей ефект відновлення Енергії можна викликати лише раз на 12 секунд.
Посібник, що колись передавався з покоління в покоління у підводному монастирі. Нині про його існування вже ніхто не знає.
 "Ми маємо пам’ятати цю клятву тисячі років і захищати фундамент водної столиці.”
“Ніколи не забувайте про кайдани гріха, що колись був спокусливим, немов мед.”
“І ніколи не забувайте про наші важкі обов’язки, які зараз можуть здатися кайданами.”
“Вони представляють медово-солодку благодать божества та віру в нас.”
“Ми є тим щитом, який захищає від лиха повені, й, водночас, лінією захисту від правопорушень".

Перший наглядач завжди вів новобранців на читання присяги. Дійсно, ніхто не бажав такого життя, проте все має свою ціну. Колись ми вже піддалися ейфорії насильства та були керовані жадобою. Ця обітниця є відплатою за справедливість і останнім шансом на спокуту. Тут нема ні сонячного світла, ні сім’ї, тому варто було знайти хоч якусь подобу радості. Хоча наглядач іноді задавався питанням: чи грішники склали ці обітниці, бо дійсно хотіли цього, чи вони просто вимовляли склади, які для них нічого не значили”. Він досі щиро сподівався, що невпинна радість, пережита ним, коли божество довірило йому цю нелегку відповідальність, освітила б шлях для його «братів і сестер» та надала сенсу їхнім життям, так само, як вона освітлювала його безнадійне й похмуре майбутнє. Таким чином учення наглядачів передавалося б із покоління в покоління, стікаючи нескінченним потоком. Бо якби провісник апокаліпсису справді прийшов одного дня, повінь би змила все. Наглядачі билися з обов’язком і радістю в серцях, подібно до богині, що зберігала до них співчуття у своєму.

Мою місію виконано, тож я лишаю милість і обов’язок богині всім вам. Перший наглядач був похований між мінеральними жилами надзвичайного блиску, адже це місце найбільш наповнене світлом. Людина, що багато років жила в тіні, нарешті отримала світло, що колись бачила у своєму серці, тихцем дрімаючи під землею поблизу розлому.

Повінь, здатна змити все, ніколи не спуститься, так само й доля, що часто не бажає подарувати майбутнім героям почесну смерть. І все ж таки, маленька цівка почала тихенько роз’їдати стіни монастиря, немов злодій, що ховається в тіні. Поступово зростала кількість тих, хто був змушений доєднатись до ордену й жити під водою. Проте ті, хто склав присягe, зрозумів її сенс і знав ці учення з часом занепали. Багато довгих років потому велична й зловісна фортеця підніметься з морського дна. Але є те, що стосується останнього брата, що звався наглядачем і виправдовував сподівання бога. Ніхто вже не дізнається місцезнаходження його могили.

Та й, мабуть, це місце досі можна назвати щасливим, оскільки інший прихований розлом через багато років все ж був виявлений тим, хто мав наміри розкрити всі його таємниці.