Меню
Вже маєте акаунт? Увійти

Спис Західного Вітру

Спис

Базова Сила Атаки

44-565

Відновлення Енергії

6,7% - 30,6%

Де шукати

Стандартний банер / Івентовий банер

Вітролом

Критичні влучення з 60-100% шансом можуть згенерувати трохи Елементальних частинок, що відновлять персонажу 6 одиниць Енергії. Може виникнути раз на 12-6 секунд.
Спис, виготовлений у стилі Лицарів Західного Вітру. Його прямий стрижень плавно перетікає у вістря, ласкаво обвіяне вітрами.
Спис честі серед Лицарів Західного Вітру. Здебільшого він завжди грав обрядову роль на парадах чи оглядах, та це не означає, що він перестав бути гострим чи нести смертельну загрозу чудовиськам. Вивчаючи деревину, що її не зрушить навіть сильний вітер, ремісники й учені Мондштадту багато дізналися про стихійну спорідненість. Цей міцний спис є не тільки особливою гордістю Лицарів, він – продукт важкої роботи й майстерності захисників міста. Коли в їхніх руках цей спис, вони нізащо не забудуть про дисципліну й важливість захисту мондштадтської свободи. 

Таки й справді держакова зброя була вибором великої кількості людей через нестачу бойових навичок. Навіть непідготовлені простолюдини могли озброїтися загостреними дерев’яними палицями і стати гідними супротивниками навіть для тренованих вояків. Аби відсвяткувати повалення аристократичної тиранії, по всіх зелених насадженнях довкола міста були встромлені довгі кілки, флагштоки і вила. 

Колись володіння мечем для всіх аристократів було обов’язковим знанням, аби вони могли зростати й мудрішати. У ті дні мистецтво орудування списом було відведене гладіаторам-чужинцям та зрадникам. Та був серед дворян один нащадок, що зацікавився держаковою зброєю. За переказами людей, Ебергарт особливо полюбляв свіжість ночі, вістрям свого списа ловив він перші краплі ранкової роси.

Як байстрюк, Ебергарт мріяв про повернення слави й гордості давньої шляхти. А все ж, йому потрібна була більша сила для знищення тогочасних гнилих засад суспільства. Тож байдуже, котрий із варіантів: спонукати свого визнаного сім’єю брата послідувати за мрією стати злодюжкою, аби перейняти на себе визнання родичів, чи ж, ставши учнем відьми, що володіє списом, вивчити смертельну лазівку її мистецтва, а ще краще – вбити її… 

“Ну і що, якщо наступні покоління зневажатимуть мене? Я зроблю все, аби досягти своїх цілей.”